Handig met stof

Tips en trucs om het leven met stof makkelijker te maken

Nieuwste berichten over naaitips, stoffen, kleding- en DIY inspiratie.

Laden…

Er is iets fout gegaan. Vernieuw de pagina en/of probeer het opnieuw.

DIY – Do It Yourself

DIY - Do It Yourself

Van een makkelijk T-shirt tot aan een moeilijk kledingstuk.

Inspiratie

Kleding inspiratie

Inspiratie om zelf leuke kleding te maken.

Decoratie inspiratie

Met stof kun je mooie decoratie maken.

Leuk als cadeau of voor jezelf.

Weetjes en feiten

Weetjes en feiten

Als je geen ervaring hebt met naaien. Maakt niet uit. Hier kom je meer te weten over verschillende stoffen.

Maattabel

Maat34363840424446
Bovenwijdte cm8084889296100104
Taillewijdte cm62667074788286
Heupwijdte cm869094498102106110
Borstdiepte cm25262728293031
Taillelengte voor cm43444546474849
Ruglengte cm41414242434344
Schouderbreedte cm12121213131313
Mouwlengte cm59596060616161
Wijdte bovenarm cm26272829303132
Halswijdte cm34353637383940
Aantal cm bij een lichaamslengte van 167 cm.